לחיות בריא
דיאטות מיוחדות
עיצוב ללא שם (1).png

KETO LIKE A PRO
מה הקשר בין קמח קוקוס לדיאטה קטוגנית?
ולמה הוא נחשב כל כך בריא?
יש לו ניחוח משכר של קוקוס, גוון שנהבי ומרקם קטיפתי, הוא נטול גלוטן ומכיל מעט מאוד פחמימות ונהדר להכנת עוגיות, ממתקים, עיבוי מרקים ופשטידות.
הייצור: קמח הוא אחד מתוצרי לוואי בייצור שמן קוקוס. שומן נסחט מהפרי, ומשאיר עוגה עם אחוז שמן נמוך, שהיא הבסיס להכנת קמח. מייבשים את העיסה בטמפ' נמוכה, טוחנים, מייבשים וטוחנים שוב עד לקבלת מרקם קמחי וקליל!
ממומן רד מיל.png
ערכים תזונתיים:
ויטמיני B1 B9
ברזל
סידן
אשלגן
מנגן
חומצה קפרילית
חומצה ליאורית
עשיר בסיבים תזונתיים

 
אז בגדול: קמח קוקוס אורגני הוא בחירה אידיאלית למתכונים מתוקים או מלוחים והוא ציפוי נפלא לעוף, דגים או חלבונים אחרים.
משתלב היטב עם קמחי אגוזים אחרים כדי ליצור מאפים מעולים ללא גלוטן.
בשל תכולת הסיבים התזונתיים הגבוהה שלו, מתכונים הכוללים קמח קוקוס דורשים לעתים קרובות ביצים נוספות.
קמח זה הוא מקור טוב של טריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית וחומצה לאורית, שומנים "בריאים" שנמצאים במוצרי קוקוס אחרים כמו חלב קוקוס ושמן קוקוס.
קמח קוקוס אורגני ללא גלוטן.jpg
קמח קוקוס אורגני של רד מיל הוא חלופה טעימה ומזינה לחיטה וקמחים דגנים אחרים. קמח קוקוס, שנוצר מקוקוס מיובש באיכות הגבוהה ביותר, הוא אחד הקמחים הפופולריים ביותר שלנו ללא גלוטן. השתמשו בו להכנת פנקייקים, עוגיות, מאפינס ועוד. אפילו טוב יותר, קמח הקוקוס האורגני שלנו מאושר מסחר הוגן™, אשר מעצים חקלאים כדי לשפר את הקהילות שלהם.
 

to your good health!

organic

מוצר זה גדל ומיוצר באמצעות סט אחיד של שיטות שהוקמו על ידי התוכנית האורגנית הלאומית של משרד החקלאות של ארצות הברית ואושר על ידי צד שלישי אורגני על ידי איכות הבטחת אינטרנשיונל.
 

non gmo

מוצרי בוב רד מיל מיוצרים ללא שימוש בהנדסה גנטית ומשתמשים במרכיבים הגדלים מזרעים שהשתמרו זהות.  בקרו NonGMOProject.org לרשימה המלאה.

 

vegan

כל מוצרי הרד מיל צמחוניים. מוצר זה הוא גם טבעוני, כלומר הוא אינו כולל ביצים, מוצרי חלב או דבש.

 

keto-friendly

מוצר זה מתאים לתזונה קטוגנית עתירת שומן דלת פחמימות. חפשו את הלוגו הזה כדי למצוא פריטים ידידותיים לקטו כמו קמח אגוזים, זרעים ומעבה.

 

gluten-free

מוצר זה ללא גלוטן טופל באופן בלעדי במתקן הייעודי שלנו ללא גלוטן ונבדק לשלמות ללא גלוטן במעבדת בקרת האיכות שלנו באמצעות בדיקת ELISA גלוטן Assay.
 

paleo

אנו מציעים מרכיבים בריאים רבים המועדפים על ידי אנשים שעוקבים אחר דיאטה פליאו, ראשונית או אחרת ללא דגנים, כולל קמח אגוזים, עמילן, אגוזים שלמים, וזרעים.