לחיות בריא
דיאטות מיוחדות

nutritional is yummy

זקוקים לויטמין B12? ספורטאים? טבעוניים? אוהבים אוכל טעים? כל התשובות נכונות?
זה כנראה המוצר הבא שלכם!
שמרים תזונתיים, המכונה "נוצ'" (nooch), הם מרכיב יוצא דופן, אך מזין להפליא. בוא נצלול ונראה במה מדובר.
1594S056_NutritionalYeast_f.jpg
אז הגיע הזמן להכיר לעומק-
מה זה שמרים תזונתיים?
לא להתבלבל עם שמרים יבשים פעילים, שמרים תזונתיים הם שמרים לא פעילים! המהווים מקור טוב לויטמיני B. רוב פתיתי השמרים התזונתיים בשוק (כולל שלנו) הועשרו ב-B12, מה שהופך אותם לתוסף מצוין לתזונה צמחונית וטבעונית. שמרים תזונתיים מגיעים במגוון סגנונות מאבקה צהובה עדינה מאוד ועד פתיתים צהובים גדולים יותר. השמרים התזונתיים של Bob's Red Mill נופלים בקצה הגדול יותר של הספקטרום.

האם שמרים תזונתיים של Bob's Red Mill מועשרים?
כן, השמרים התזונתיים שלנו מועשרים בניאצין (B3), פירידוקסין הידרוכלוריד (B6), ריבופלבין (B2), תיאמין הידרוכלוריד (B1), חומצה פולית (B9) ו-B12. ויטמיני B ממלאים תפקיד חיוני בחילוף החומרים. ויטמינים מקבוצת B זמינים במזונות מלאים כגון דגנים מלאים, קטניות, בננות ובשר, כמו גם מזונות מועשרים כמו שמרים תזונתיים ואחרים. בעוד שטבעונים וצמחונים יכולים לקבל את רוב ויטמיני B החיוניים ממקורות צמחיים, B12 נמצא רק בחלבונים מן החי. שמרים תזונתיים מספקים דרך מצוינת עבור אוכלים מהצומח לקבל את ויטמין B12 החיוני תוך שמירה על התזונה שלהם. 

איך מייצרים שמרים תזונתיים?
השמרים התזונתיים שלנו גדלים על מצע פחמימתי, כמו סוכר סלק, ואז מרוססים על תוף חם כדי לייבש אותו בזמן אמת, באופן מיידי. זה למעשה משבית אותו. הפתיתים נשמטים ומטופלים כסרט שביר דק במיוחד שהם. ככל שממשיכים לטפל בהם ולארוז אותם, הפתיתים שהם מתפרקים וקטנים.

האם שמרים תזונתיים ללא גלוטן?
כן, השמרים התזונתיים של Bob's Red Mill הם ללא גלוטן ומיוצרים במתקן ללא גלוטן שלנו.

האם שמרים תזונתיים הם טבעוניים?
כן, שמרים תזונתיים הם טבעוניים.

איך משתמשים בשמרים תזונתיים?
לשמרים תזונתיים יש טעם גבינתי ואגוזי באופן טבעי, מה שהופך אותם לאידיאליים ליישומים מלוחים כמו פיזור על פופקורן, פיצה ופסטה. ישנם אינספור מתכונים לשימוש בו להכנת תחליפי גבינה זמינים באינטרנט. זה גם תוספת נהדרת לרוטב פסטה, צ'ילי ושעועית.
ערכים תזונתיים במנת הגשה (15 גרם):
קלוריות: 60
חלבון: 8 גרם
ברזל
פוטסיום
תיאמין (ויטמין בי 1)
ריבופלבין (ויטמין בי 2)
ניאצין (ויטמין בי 3)
ויטמין בי 6
פולאט (חומצה פולית)
ויטמין בי 12
סידן
סיבים תזונתיים

 

to your good health!

organic

מוצר זה גדל ומיוצר באמצעות סט אחיד של שיטות שהוקמו על ידי התוכנית האורגנית הלאומית של משרד החקלאות של ארצות הברית ואושר על ידי צד שלישי אורגני על ידי איכות הבטחת אינטרנשיונל.
 

vegan

כל מוצרי הרד מיל צמחוניים. מוצר זה הוא גם טבעוני, כלומר הוא אינו כולל ביצים, מוצרי חלב או דבש.

 

gluten-free

מוצר זה ללא גלוטן טופל באופן בלעדי במתקן הייעודי שלנו ללא גלוטן ונבדק לשלמות ללא גלוטן במעבדת בקרת האיכות שלנו באמצעות בדיקת ELISA גלוטן Assay.
 

non gmo

מוצרי בוב רד מיל מיוצרים ללא שימוש בהנדסה גנטית ומשתמשים במרכיבים הגדלים מזרעים שהשתמרו זהות.  בקרו NonGMOProject.org לרשימה המלאה.

 

paleo

אנו מציעים מרכיבים בריאים רבים המועדפים על ידי אנשים שעוקבים אחר דיאטה פליאו, ראשונית או אחרת ללא דגנים, כולל קמח אגוזים, עמילן, אגוזים שלמים, וזרעים.