אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

עדיין לא רשומים לאתר? הצטרפו עכשיו

להרשמה

הדרך שלנו

כבר ארבעה עשורים אנחנו מחויבים לספק לאנשים בכל מקום את האוכל באיכות הגבוהה ביותר הקיימת. התשוקה שלנו לבריאות והאמונה שאנשים צריכים לדאוג האחד לשני חזקה היום באותה עוצמה כמו ביום הראשון שלנו. התשוקה לספק גרעינים מלאים מזינים היא שמיצבה אותנו כחברה המובילה בארה"ב בתחום.

  • טחינה באבן ריחיים

טחינה באבן ריחיים

כדי לעשות קמחים מגרעינים מלאים אין טכנולוגיה מודרנית שיכולה להפיק איכות דומה לטכנולוגיה העתיקה בעולם - שימוש באבן ריחיים. אבני הריחיים היפיפיות שלנו הן כמו האבנים שבהן נעשה שימוש בזמן האימפריה הרומית. להבדיל משימוש במגרסות ברזל מודרניות, אבני הריחיים שלנו, העשויות קוורץ, טוחנות בקצב איטי ובטמפרטורה קרה וע"י כך אנו מבטיחים את הישרדות הנוטריינטים החיוניים והטעם העשיר המצויים בגרעין המלא. זהו הסוד שמאפשר לנו לארוז את הטריות המירבית ולהביא לכם אוכל איכותי מכל הטוב שבעולם הביתה.

  • חברה בבעלות העובדים

חברה בבעלות העובדים

דמיינו לכם שאתם מגיעים בבוקר לעבודה כעובדים מן המניין ויוצאים בסוף היום כבעלים של החברה. ביום ההולדת ה-81 למייסד החברה, במקום לחלק שי לעובדים הוא פשוט הודיע שהוא מחלק את השי האולטימטיבי - את החברה. הוא חילק את החברה לעובדים בעזרת התכנית- מניות בבעלות העובדים. אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים בבוב'ס רד מיל מחויבים לספק את המוצר הטוב והאיכותי ביותר, הרי אחרי הכל זוהי החברה שלנו.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

אנא מלאו את טופס - הצטרפו לניוזלטר שלנו