אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

עדיין לא רשומים לאתר? הצטרפו עכשיו

להרשמה

תקנון

ברוכים הבאים לאתר בוב'ס רד מיל ישראל!

נשמח לענות על כל שאלה או בעיה בטלפון 053-2449994 או בדואר אלקטרוני bobsredmillisrael@gmail.com הקנייה באתר קלה בטוחה ופשוטה:
אין חובה להירשם לאתר (מומלץ להירשם למועדון הלקוחות שלנו כדי לקבל הטבות ומבצעים לפני כולם)
1. פשוט בוחרים את המוצר או המוצרים אותם אתם מעוניינים.
2. בסיום יש לבחור "לקופה".
3. בוחרים את אופן התשלום ויש צורך במילוי הפרטים שמסומנים בכוכבית ( * ) מספר טלפון ללא קידומת +972
4. בוחרים שיטת משלוח.
5. והמוצרים בדרך אליכם.
קנייה מהנה.

 

משלוחים: עד הבית בכל הארץ.

 

זמני אספקה באמצעות שליח: אזורי אספקה זמני אספקה בהתאם לסוג המשלוח ומועדי המשלוח של דואר ישראל.
הערה: מבצעים משלוחים מחוץ לישראל (חלק מהמוצרים לא ניתן לשלוח) ניתן לאסוף את המוצרים בכתובת: הגפן 42 מושב צפריה(בתיאום מראש).

 

תוכן האתר:
באתר תמצא/י מידע המתפרסם על ידי "בוב'ס רד מיל ישראל" ו/או ספקים ו/או גופים העובדים עימנו, דוגמת כתבות, מאמרים, פרסומים וכיוצ"ב. אנו משקיעים מאמץ רב כדי לדייק באיסוף המידע.


עם זאת, אנו מתנצלים מראש אם חלילה, נפלו בו בתום לב טעויות, שיבושים או אי- דיוקים.


המידע המתפרסם באתר בנושאי רפואה, תוספים וטיפולים רפואיים אינו מהווה עצה רפואית.


לנוחיותך, תמצא באתר קישורים לאתרי אינטרנט ומקורות מידע אחרים. האתרים והמידע הכלול בהם אינם מתפרסמים על ידנו או על-ידי מי מטעמנו ו"בוב'ס רד מיל ישראל" אינה נושאת באחריות בגינם.

 

אחריות:
אם המוצר שהזמנת אינו תקין ואינו תואם להזמנתך, אנא עדכן אותנו ( תוך 48 שעות מקבלת המשלוח ). שליח מטעמנו יבוא לקחת ממך את המוצר מהבית בתיאום עמך. את המוצר החלופי אנו נספק לך באותה דרך שבה הזמנת אותו בהזמנה המקורית.


כל המוצרים המוצעים לרכישה באתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות והם נהנים מהאחריות והשירות הנהוגים בשוק.


האחריות שלנו למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר ללקוח בלבד.


כל המידע המופיע באתר, לרבות הצעות מסחריות ו/או פרסום של צד שלישי (להלן: המידע), לגבי המוצרים השונים, ובכלל, הינו מידע כללי בלבד. אין לראות במידע המופיע באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית.


דראגסטור לא יישא באחריות כלשהי להפרעות, תקלות, זמני תגובה, וירוסים או כל גורם אחר אשר עלול להפריע או לפגום בשירותי האתר ו/או לגרום נזקים כלשהם.


דראגסטור לא יישא באחריות כלשהי לנזקים אשר ייגרמו למערכת המחשב ו/או לתשתיות של המשתמש, אובדן מידע, או כל נזק אחר הנובעים משימוש באתר.


דראגסטור לא יישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או ע"י כל גורם אחר שאינו מצוי בשליטתו המלאה.


מחירים:
כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ. בנוסף, האתר עשוי להציג או למכור מוצרים, שירותים ו/או מחירים בלעדיים לאתר מאלו הקיימים בחנויות הפיזיות, ולפיכך לא תהייה כל אפשרות לדרוש או לבצע קניה בחנויות הפיזיות המוכרות את המוצרים, שרותים ו/או מחירים בהתבסס על המופיע באתר.

 

מדיניות האתר:
הצהרת מדיניות פרטיותו ונוחותו של המשתמש הוא ערך מפתח עבור "בוב'ס רד מיל ישראל" ("אנו" "בוב'ס רד מיל ישראל" ).


מצהירים במסמך זה את מדיניות ("מדיניות") האתר ("האתר","אתר") שלנו על מנת שמשתמש האתר ("אתה","משתמש") ידע איזה מידע נאסף ממנו, עם מי הוא משותף וכיצד אנו משתמשים בו.
הצפייה באתר מחייבת את קריאת מדיניות האתר. בקריאת המדיניות אתה מבין ומסכים לתוכן האתר ושימושו.
הצהרת המדיניות עשויה להשתנות מפעם לפעם, על כן אנו מזמינים את משתמש האתר לבקר מידי פעם ולהתעדכן בתוכנו.

 

עוגיות / קודי תוכן:
אתר זה עשוי להכיל קודי תוכן שתכליתם הוא לאסוף מידע ("מידע") מזהה על המשתמש.


המידע נאסף בשתי דרכים ומחולק לשני סוגים. מידע אישי כגון שם, טלפון, כתובת וכיו"ב, נאסף באמצעות טפסים כגון טופס דואר, טופס תמיכה וכו'. מידע אישי מזהה כגון כתובת IP, סוג דפדפן, מילות חיפוש וכו' נאסף באמצעות קודי תוכן אחרים לדוגמא עוגיות.


מידע נוסף נאסף ע"י חברת גוגל באמצעות גוגל אנליטיקס.

 

פרטיות המשתמש:
כל מידע הנאסף באמצעות עוגיות האתר, אינו משותף עם שום גורם פרט "בוב'ס רד מיל ישראל". מידע שייאסף באמצעות טפסים באתר ישמש את החברה למתן שירות בהתאמה לתכלית הטופס.


הטפסים באתר עשויים להורות על מילוי פרטים אישיים. המשתמש אינו מתבקש לספק כל מידע אישי ולו רק אם הנו רוצה בכך. המשתמש יכול לוותר על שימוש בטפסים אלו ובכך להימנע ממתן פרטים אישיים.

 

ביטול עסקה:
אפשר לבטל עסקה על ידי החזרת המוצרים. תוכלו להשיב את המוצר בעלות של 35 ₪ לשליח או להשיבו ידנית לרחוב הגפן 42, מושב צפריה. שיעור דמי הביטול במקרה זה יהא בגובה 5% ממחיר ההזמנה או בעלות של 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.


אם המוצר הגיע ללקוח פגום או ניזוק במשלוח, אנו נחליפו ללא עלות בהתאם לשיקול דעתנו.


הביטול יעשה מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 יום מיום קבלת הפריטים או מיום קבלת מסמך אודות ההזמנה (הכולל פרטים על העסקה ומידע על הפריט) לפי המאוחר מביניהם.


יש להקפיד להחזיר את המוצר באריזתו המקורית כשהוא סגור, ובצירוף חשבונית הקנייה המקורית.
ניתן להחזיר מוצר שהאריזה שלו לא נפתחה בתנאי שהמוצר יבש בלבד. יש לשים לב שחלק מהמוצרים אינם ניתנים להחזרה על פי הוראות משרד הבריאות.

 

בכל שאלה או בקשה ניתן ליצור קשר:
טלפון 053-2449994 
דוא"ל: bobsredmillisrael@gmail.com

 

תקפות משפטית:
תקפות הכתוב במסמך זה כחוזה משפטי לכל דבר ועניין, בין החברה המפעילה את האתר לבין המשתמש. כל ביצוע פעולה באתר הינו בהתאם להסכמה של המשתמש לתנאים המופיעים במסמך זה. כל סוגיה משפטית תידון בהתאם לחוק הישראלי, במקרה ויועלה צורך לערכאה משפטית, אזי הדיון יעשה בעפולה בלבד או במקום שיוסכם ע"י הנהלת החברה.